O mnie

Nazywam się Krzysztof Babij, mam 41 lat. Od 2005 roku wspieram inwestorów polskich i zagranicznych w uzyskaniu wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji a wcześniej Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na koncie mam setki spotkań, kilkadziesiąt firm, którym pomogłem w zlokalizowaniu inwestycji w Polsce oraz wiele ocenionych wniosków czy przetargów.

W roku 2020 rozpocząłem także naukę programowania. Rozpocząłem od kursów online a potem na własnych projektach. Obecnie zrealizowałem kilka projektów dla siebie a także komercyjnie. Zapraszam do współpracy – szczegóły w zakładce WSPÓŁPRACA.

Moja edukacja przebiegała w sposób planowany i bez niespodzianek 😉 Ukończyłem Zachodniopomorską Szkołę Biznesu oraz Lessius Hoge School w Antwerpii w ramach stypendium Socrates-Erasmus. Ponadto podyplomowe studia z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu), dzięki czemu jestem licencjonowanym pośrednikiem w tej dziedzinie. W międzyczasie ukończyłem także podyplomowe studia z pedagogiki (Zachodniopomorski Uniwesytet Technologiczny). Obecnie jestem w trakcie studiów anglojęzycznych MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym z partnerstwem Georgia State University.

Zainteresowania:

Piłka nożna:

Moja największa pasja. W latach 2011-2015 byłem wiceprezesem MKS Polonia Słubice, 2018-20 wiceprezesem UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą a obecnie jestem kierownikiem klubu TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą.

Programowanie:

W wieku chyba jedenastu lat programowałem w BASICu na Commodore 64, teraz „na starość” programowanie do mnie wróciło. Tworzę hobbystycznie programy i strony internetowe.

Bieganie:

Zaczynałem w 2014 roku od 102 kilo wagi a w 2019 roku przebiegłem maraton w Poznaniu. Wciąż biegam, ale już bardzo rekreacyjnie.

Akwarystyka:

Akwarium 240 litrów oraz 45 litrów, tym drugim opiekuje się mój 15-letni syn. Stworzyłem portal do wyszukiwania rybek – www.jakierybki.pl

Fotografia sportowa:

Zrobiłem tysiące zdjęc podczas meczów dzieci, młodziezy i dorosłych. Większość z nich można obejrzeć na fanpagu facebookowym - Kostrzyńska Piłka

Simracing:

Z racji wielu obowiązków najmniej czasu na to poświęcam – ścigam się nieregularnie w wydarzeniach esportowych na symulatorach wyścigowych.