krzysztof@babij.eu 533 936 110

Współpraca

Polska Strefa Inwestycji

Polska Strefa Inwestycji

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania wsparcia na nowe inwestycje z Polskiej Strefy Inwestycji całkowicie za darmo w ramach moich obowiązków służbowych w obszarze oddziaływania Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dojadę w każde miejsce wskazane przez przedsiębiorcę na terenie północno-zachodniej części Polski.

Pomogę w:

  • zrozumieniu zasady działania Polskiej Strefy Inwestycji;
  • ocenie nowej inwestycji pod kątem wsparcia;
  • omówieniu kryteriów wymaganych w ramach wsparcia;
  • w zakresie wyboru jak najlepszych kryteriów do jak najbardziej efektywnej realizacji nowej inwestycji.

Proszę o kontakt pod numerem telefonu 601 27 84 64 lub mailowo: babij@kssse.pl. To nic nie kosztuje 😊

Poza obszarem oddziaływania Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. pomagam w przygotowaniu wniosku i dokumentacji do zarządzającego obszarem (pozostałe specjalne strefy ekonomiczne). Proszę wtedy o kontakt pod numerem telefonu 533 936 110 lub mailowo: krzysztof@babij.eu.

Obszar oddziaływania Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. to w kolejności alfabetycznej:

  • województwo lubuskie;
  • województwo wielkopolskie w powiatach: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, grodziski, kościański, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, poznański, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, miasto Poznań.
  • województwo zachodniopomorskie w powiatach: choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, miasto Szczecin, miasto Świnoujście.

Programowanie i/lub tworzenie stron internetowych

programowanie

Jestem samoukiem w tworzeniu stron internetowych i programowaniu, traktuję to głównie jako hobby. Pozwala mi to na odstresowanie i flow. Zacząłem swoją przygodę z programowaniem od pythona. Żmudne godziny tutoriali, ćwiczeń, malutkich projektów. Następnie był zaawansowany kurs na tworzenie stron internetowych od podstaw poprzez pisanie kodu w HTMLu i nadawanie życia stronie poprzez CSS. Później nadszedł czas na framerwork ułatwiający pisanie stron – bootstrap. Obecnie jestem na etapie nauki języka przydatnego przy tworzeniu stron – Javascript. Obie te umiejętności połączyłem poprzez framework pythona – Flask. Obecnie mam już za sobą kilka projektów i współprac z dobrymi recenzjami.

Moje projekty:

Szczegółowe informacje w zakładce portfolio

Na swoich stronach wykorzystuję nastepujące języki, frameworki czy kody:

html
css
javascript
bootstrap
python
flask
jinja