krzysztof@babij.eu 533 936 110

Współpraca

Polska Strefa Inwestycji

Polska Strefa Inwestycji

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania wsparcia na nowe inwestycje z Polskiej Strefy Inwestycji całkowicie za darmo w ramach moich obowiązków służbowych w obszarze oddziaływania Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dojadę w każde miejsce wskazane przez przedsiębiorcę na terenie północno-zachodniej części Polski.

Pomogę w:

  • zrozumieniu zasady działania Polskiej Strefy Inwestycji;
  • ocenie nowej inwestycji pod kątem wsparcia;
  • omówieniu kryteriów wymaganych w ramach wsparcia;
  • w zakresie wyboru jak najlepszych kryteriów do jak najbardziej efektywnej realizacji nowej inwestycji.

Proszę o kontakt pod numerem telefonu 601 27 84 64 lub mailowo: babij@kssse.pl. To nic nie kosztuje 😊

Poza obszarem oddziaływania Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. pomagam w przygotowaniu wniosku i dokumentacji do zarządzającego obszarem (pozostałe specjalne strefy ekonomiczne). Proszę wtedy o kontakt pod numerem telefonu 533 936 110 lub mailowo: krzysztof@babij.eu.

Obszar oddziaływania Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. to w kolejności alfabetycznej:

  • województwo lubuskie;
  • województwo wielkopolskie w powiatach: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, grodziski, kościański, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, poznański, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, miasto Poznań.
  • województwo zachodniopomorskie w powiatach: choszczeński, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, miasto Szczecin, miasto Świnoujście.

Programowanie i/lub tworzenie stron internetowych

programowanie

Moja przygoda z tym fascynującym światem rozpoczęła się od Pythona - języka, który otworzył przede mną drzwi do nieskończonych możliwości tworzenia i innowacji. Dla mnie programowanie to nie tylko pisanie kodu; to sposób na odstresowanie i osiąganie stanu "flow", gdzie każda linijka kodu jest jak kolejny krok w podróży do rozwiązania problemu. To pasja, która pozwala mi nieustannie się rozwijać i odkrywać nowe horyzonty. Przez lata zgromadziłem portfolio różnorodnych projektów, od prostych stron internetowych po bardziej złożone aplikacje. Każdy projekt był dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale i okazją do nauki i doskonalenia moich umiejętności. Jestem dumny z pozytywnych recenzji i satysfakcji moich klientów, które są dla mnie najlepszym dowodem na wartość mojej pracy. Jestem otwarty na nowe projekty i współpracę. Wierzę, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z innymi jest kluczem do wzajemnego rozwoju i osiągania coraz lepszych wyników. Jeśli szukasz kogoś, kto z pasją podejdzie do Twojego projektu, nie wahaj się skontaktować ze mną.

Moje projekty:

Szczegółowe informacje w zakładce portfolio

Na swoich stronach wykorzystuję nastepujące języki, frameworki czy kody:

html
css
javascript
bootstrap
tailwind
flowbite
leaflet
python
flask
django
jinja